Navigácia

Z činnosti ŠKD

SNEHOVÉ RADOSTI A STAROSTLIVOSŤ O SVOJE ZDRAVIE – 15.1.2018

    Aj napriek tomu, že táto zima nie je bohatá na sneh, nám to vôbec neprekážalo. Len čo sme videli, že dvor je zasnežený, hneď sme sa pustili do hier na snehu. Podarilo sa nám postaviť niekoľko malých snehuliakov a na koniec sme sa zahrali snežnú guľovačku. (Fotky nájdete vo fotoalbume pod názvom Snehové radosti)

Školský klub hýri farbami

    Pani Jeseň nám aj tento rok umožnila pripraviť výstavku z jej plodov. Naše usilovné deti s radosťou vyrezávali a ozdobovali tekvice. Tvorili zvieratká z gaštanov, kvety z lístia a vetvičiek,  ktoré si nazbierali na školskom dvore.  Poďakovanie patrí aj mamičkám, ktoré prispeli plodmi z ich vlastných záhrad. Vôňa a farby jesene nám aj takýmto spôsobom spríjemňujú náš školský klub. Fotogaléria.

Súťažný september v ŠKD (Fotky nájdete vo fotoalbume pod názvom Súťaže v ŠKD)

    Dňa 22.09 sa odohral na školskom ihrisku turnaj vo vybíjanej. Deti súťažili v zmiešaných družstvách. Precvičili si svoju šikovnosť, zručnosť, presnosť a spoluprácu. Športovými aktivitami v ŠKD upevňujeme u detí zdravie, vedieme ich k radosti zo športu.

    Spoznávame svoje okolie a Slovensko – v kvíze deti súťažili dňa 29.09. Prialo nám aj počasie a tak sme sa z tried presunuli na školský dvor. Odpovede na otázky o Slovensku deti hravo zvládli a dokázali, že sú múdre a šikovné. Na záver sme si všetci spoločne zaspievali – A od Prešova...

         Víťazom srdečne gratulujeme!

Novinky

Kontakt

  • Základná škola v Kračúnovciach
    Kračúnovce 277
  • 0547365105

Fotogaléria